lustro w czarnej ramie

Lustro łazienkowe w czarnej ramie

Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu. W jej aranżacji, podobnie jak w przypadku każdego innego wnętrza, bardzo ważną rolę odgrywają detale. To one decydują o tym, jaki charakter zyska konkretna łazienka. Jednym z akcesoriów, które mogą łączyć funkcję praktycznego elementu wyposażenia oraz akcentu dekoracyjnego, jest lustro w czarnej ramie.

Nowoczesne lustro w czarnej ramie

Lustro w czarnej ramie cechuje nie tylko wyjątkowa estetyka, ale i jakość wykonania, która przekłada się na jego trwałość. Nietuzinkowa rama, która otacza lustro, jest odporna na wysoką wilgotność pomieszczenia. Jej wygląd dodaje uroku przestrzeni, w której się znajduje. Lustro łazienkowe w czarnej ramie bez problemu dopasowuje się zarówno do wnętrza minimalistycznego, skandynawskiego, jak i wielu aranżacji inspirowanych klasyką. Do nowoczesnych pomieszczeń pasować będzie przede wszystkim duże lustro w czarnej ramie. Może przyjąć ono dowolny kształt – prostokątny, okrągły lub owalny. W wielu współczesnych aranżacjach sprawdzi się lustro w czarnej ramie w loftowej odsłonie.

Jakie lustro łazienkowe w czarnej ramie wybrać?

Decyzja, które lustro w czarnej ramie wybrać, zależy głównie od tego, jak zaaranżowane zostało konkretne wnętrze. Najczęstszy wybór to lustro w czarnej ramie w wersji prostokątnej. Na takie modele można zdecydować się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej łazience. We wnętrzu w stylu glamour można postawić na owalne lustro łazienkowe w czarnej ramie. Prostokątne lustro w czarnej ramie w loftowej lub industrialnej wersji można wykorzystać w każdej przestrzeni. Duże lustro w czarnej ramie to idealny wybór, ponieważ dekoracje w kolorze czarnym są uniwersalne i ponadczasowe. Tak nowoczesne lustro nada wyjątkowy charakter pomieszczeniom inspirowanym różnymi stylami, zachwyci kształtem oraz estetyką.

Co jest ważne przy wyborze lustra?

Wybierając dodatki do łazienki, przede wszystkim należy pamiętać, by wybrać lustro w czarnej ramie w profesjonalnym sklepie oraz by było ono przeznaczone konkretnie do użytkowania w warunkach zwiększonej wilgotności. Jeśli zawiesimy w łazience klasyczne lustro z ramą z nasiąkliwych materiałów, z całą pewnością nie wytrzyma ono próby czasu. Inną ważną kwestią jest sposób montażu, który musi gwarantować odpowiednią wytrzymałość. Należy również pamiętać o rozmiarze lustra oraz jego montażu na odpowiedniej wysokości – niezależnie od tego, czy będzie to szafka łazienkowa z lustrem, czy klasyczne lustro w czarnej ramie do łazienki. Dobrze dobrane lustro stanie się wtedy nie tylko elementem użytkowym, ale też ważną częścią całej aranżacji.

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

 • Delhi – Okrągłe Lustro Loft LED w Aluminiowej Ramie

  959.001,399.00 Wybierz opcje
 • London – Okrągłe Lustro Loft LED w Aluminiowej Ramie

  959.001,399.00 Wybierz opcje
 • Osaka – Lustro Loft LED w Aluminiowej Ramie

  959.001,469.00 Wybierz opcje
 • Hamburg – Owalne Lustro Loft LED w Aluminiowej Ramie

  959.001,469.00 Wybierz opcje
 • Madrid – Lustro Loft LED w Aluminiowej Ramie

  959.001,469.00 Wybierz opcje
 • Lustro Loftowe LED Boston w Czarnej Ramie Prostokątne

  959.00 Wybierz opcje
 • Palermo – Owalne Lustro Loft LED w Aluminiowej Ramie

  959.001,469.00 Wybierz opcje
 • Lustro Loftowe LED Atlanta w Czarnej Ramie Prostokątne

  959.00 Wybierz opcje
 • Lustro Loftowe LED Seoul w Czarnej Ramie Prostokątne

  959.00 Wybierz opcje
 • Lustro Loftowe LED Denver w Czarnej Ramie Prostokątne

  959.00 Wybierz opcje
 • Lustro Loftowe LED Brasil w Czarnej Ramie Prostokątne

  959.00 Wybierz opcje
 • Oslo – Lustro Loft LED w Aluminiowej Ramie

  959.001,469.00 Wybierz opcje