modna łazienka

Nowoczesna, dobrze urządzona i modna łazienka 

Dobrze zaprojektowana i nowocześnie wyposażona modna łazienka pozwala czerpać satysfakcję wszystkim domownikom każdego dnia. Dlatego właśnie to pomieszczenie szczególnie wymaga wyboru funkcjonalnych i jakościowych produktów. W naszym sklepie znajdziesz elementy wyposażenia ze szkła – lustra w różnych kształtach, z oświetleniem LED, w ramkach i bez obramowania i inne wyroby, które spełniają oczekiwania wymagających klientów.

W modnie urządzonej łazience nie powinno zabraknąć dużego lustra. Najlepiej, aby było dobrze oświetlone, nie zachodziło parą i współgrało z pozostałymi elementami wyposażenia. Czy łatwo spełnić takie oczekiwania? Tak, jeżeli przejrzysz kategorię modna łazienka w naszym sklepie, znajdziesz wiele niezawodnych rozwiązań, które powstały dzięki najnowszej technologii.

Lustra z oświetleniem LED do modnej łazienki 

W linii produktów PREMIUM do modnie urządzonej łazienki oferujemy lustra w designerskiej obudowie odpornej na wilgoć. To idealny wybór do zawieszenia nad umywalką w łazience i toalecie z WC. Laminowana płyta, z której zrobiona jest obudowa, pełni funkcje dekoracyjne i nie tylko. Lustro posiada oświetlenie LED umieszczone na taśmie, natomiast wszystkie komponenty elektroniczne zostały ukryte w obudowie. Rozwiązanie jest praktyczne i bezpieczne do stosowania we wnętrzach o podwyższonej wilgotności powietrza. W takim pomieszczeniu, jak łazienka modne lustro podkreśli wszystkie walory aranżacji. Ten dodatek wnętrzarski optycznie powiększy przestrzeń, doda blasku i zwielokrotni refleksy światła. Warto zwrócić uwagę na barwę oświetlenia i obudowy – czy będzie pasowała do koloru ścian i armatury? Oferowane na naszych stronach lustra są dostępne w kilku kolorach do wyboru, więc każdy znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Modne kolory do łazienki 

Czarno-biała modna łazienka może być urządzona w stylu minimalistycznym lub z przepychem glamour, jeśli wykorzystanie zostanie marmur, kryształ czy błyszczące, złote dodatki. Również w wersji skandynawskiej sprawdzą się białe i czarne kolory glazury i armatury łazienkowej z dodatkami z drewna w ciepłym odcieniu lub naturalnego kamienia. Nowością w urządzaniu pomieszczeń mieszkalnych jest styl Japandii – połączenie klimatu Japonii ze skandynawską prostotą i funkcjonalnością. W łazience o modnym wystroju daje to pole do eksperymentowania dla tych, którzy idą z duchem czasów. Designerskim wyborem bez ryzyka jest lustro z belgijskiego szkła, pokryte powłoką z teflonu i dodatkowo wyposażone w technologiczne udogodnienia.

Wyszukany kształt lustra podkreśli aranżację 

Biel jest od lat jednym z najbardziej atrakcyjnych kolorów we wnętrzach i dobrze współgra z ciemnymi dodatkami. Biały kolor kojarzy się ze świeżością i czystością – to naturalny wybór do łazienki, toalety. Czarne obramowanie lustra idealnie pasuje do białej glazury. Jakie kształty luster są teraz modne? W sklepie ALASTA jest pole do popisu dla najnowszych trendów w urządzaniu łazienek w modnym stylu. Oferujemy lustra w wielu wariantach – prostokątne, okrągłe i owalne. Dodatkowo są opcje oświetlenia, obudowy i efektownie szlifowanych krawędzi.

Wyświetlanie 1–12 z 131 wyników

 • Lustro Podświetlane LED Boston

  383.001,431.00 Wybierz opcje
 • Okrągłe Lustro Łazienkowe LED Delhi

  447.00886.00 Wybierz opcje
 • Lustro z Oświetleniem LED Atlanta

  383.001,431.00 Wybierz opcje
 • Lustro Podświetlane LED Dubai

  383.001,431.00 Wybierz opcje
 • Okrągłe Lustro Łazienkowe LED London

  447.00886.00 Wybierz opcje
 • Okrągłe Lustro Łazienkowe LED Bali

  447.00886.00 Wybierz opcje
 • Lustro Podświetlane LED Osaka

  383.001,431.00 Wybierz opcje
 • Lustro Podświetlane LED Madrid

  383.001,431.00 Wybierz opcje
 • Lustro Podświetlane LED Wiedeń

  383.001,431.00 Wybierz opcje
 • Lustro LED Prostokątne Atlanta PREMIUM

  732.001,508.00 Wybierz opcje
 • Lustro z Oświetleniem LED Hamburg

  454.001,431.00 Wybierz opcje
 • Lustro Podświetlane LED Houston

  383.001,431.00 Wybierz opcje