Darmowa dostawa na terenie Polski!

Lustra łazienkowe podświetlane okrągłe

Lustro podświetlane okrągłe – piękny i praktyczny dodatek

Urządzając wykończone już pomieszczenie łazienkowe, zastanawiamy się nad doborem dodatków, do których należą – popularne w ostatnim czasie – okrągłe lustra łazienkowe. W ofercie firmy Alasta znajduje się m.in. lustro okrągłe podświetlane. Modele o takim kształcie są bardzo uniwersalne, a jednocześnie ponadczasowe. Oprócz tego wyróżniają się elegancją i sprawiają, że wnętrze jest bardziej harmonijne i spokojne. Ma to istotne znaczenie w odniesieniu do pomieszczenia, jakim jest łazienka, gdyż stanowi ona nasze prywatne sanktuarium, w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu. Lustra podświetlane okrągłe pozwalają uzyskać prostą estetykę, szczególnie istotną w przypadku minimalistycznych wnętrz. Proponujemy klientom następujące modele luster łazienkowych:
  • Okrągłe lustro łazienkowe LED Delhi,
  • Okrągłe lustro łazienkowe LED London,
  • Okrągłe lustro łazienkowe LED Wenezia.

Czym wyróżniają się okrągłe lustra podświetlane z naszej oferty?

Lustro podświetlane okrągłe jest bardzo popularnym produktem w łazience. Można zauważyć je w wielu pomieszczeniach, ponieważ jest jednym z tych elementów wyposażenia wnętrz, które oprócz roli użytkowej pełnią również funkcję dekoracyjną i estetyczną. Niektóre lustra doświetlają wnętrze, w którym zostały zamontowane, a inne – optycznie je powiększają. Wszystkie nasze okrągłe lustra podświetlane cechują się najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Klientów. To świetny wybór do każdej łazienki, niezależnie od stylu, w jakim została zaaranżowana oraz jej wielkości. Lustro okrągłe podświetlane ma wyszlifowaną powierzchnię, dzięki czemu nie trzeba obawiać się skaleczenia o jego brzeg. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu jest też ono łatwe w czyszczeniu. Ten proces obróbki sprawia również, że oferowane lustra łazienkowe okrągłe podświetlane wyróżniają się niesamowitą estetyką i opływową formą.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze okrągłe lustro podświetlane?

Oferowane w naszym sklepie lustra łazienkowe podświetlane okrągłe to ekskluzywne dodatki do każdej łazienki, dzięki którym ich codzienne użytkowanie stanie się przyjemnością. Montaż oświetlenia ledowego jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na energooszczędności oraz wydajności. Paski LED wyróżniają się długą żywotnością i bezproblemowym działaniem. Lustro powinno być dobrane kształtem, wielkością oraz odcieniem szkła do łazienki, w której będzie się znajdowało. Poza tym, aby komfortowo można było z niego korzystać, ważne jest odpowiednie umiejscowienie oraz kąt, pod którym będzie zawieszone. Niezmiernie ważne jest również to, co się w nim odbija. Na przykład, jeśli chcemy, by lustro rozświetliło łazienkę, warto zamontować je naprzeciw okna lub innego źródła światła. W ten sposób lustro rozjaśni wnętrze, co jest istotne zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach łazienkowych. Okrągłe lustra podświetlane dostępne są u nas w różnych wielkościach. Klient ma możliwość dokonania samodzielnego wyboru średnicy spośród wielkości od 50 cm do 120 cm.

Lustro okrągłe podświetlane w łazience

Przy wyborze lustra do łazienki, oprócz odcienia szkła, równie ważny jest jego kształt, wielkość oraz elementy dekoracyjne. Aby dokonać właściwego wyboru, należy również upewnić się, czy lustro będzie pasowało do wnętrza łazienki. Warto dopasować całość do wielkości i funkcjonalności pomieszczenia, w którym będzie się znajdowało. Istotne jest również to, co ma być widoczne w lustrze – na przykład jakieś konkretne elementy. Dużą rolę odgrywa również sposób zamontowania lustra na ścianie – w poziomie lub pionie – oraz kąt jego nachylenia. Ważnym elementem jest także rama lustra, która głównie pełni funkcję dekoracyjną i musi być odporna na podwyższoną wilgotność. Lustro łazienkowe okrągłe podświetlane rozjaśnia pomieszczenie i optycznie je powiększa, co jest szczególnie korzystne w przypadku kompaktowych łazienek. Miłośników praktycznych aranżacji ucieszy fakt, że okrągłe lustro podświetlane jest niezwykle funkcjonalne podczas codziennej toalety, ponieważ daje ładne, przestronne odbicie.

Często zadawane pytania

1. Czy warto wybrać lustro okrągłe podświetlane bez ramy?

W nowoczesnych łazienkach dobrze prezentuje się minimalistyczne lustro okrągłe podświetlane. Zwykle nie ma ramy lub jest ona bardzo dyskretna. Coraz chętniej wybierane przez Klientów lustra bez ramy sprawiają wrażenie, ze względu na brak wyraźnej krawędzi, że są nieco większe niż w rzeczywistości. Powoduje to, że łazienka staje się optycznie przestronniejsza.

2. Dlaczego do produkcji luster używa się belgijskiego szkła?

Belgijskie szkło jest niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu lustro podświetlane okrągłe posiada perfekcyjny wygląd pomimo upływu czasu. Ważne dla nas jest również to, że proces produkcji belgijskiego szkła odbywa się z szacunkiem dla środowiska naturalnego.

3. Jaki rozmiar okrągłego lustra podświetlanego wybrać?

Posiadamy lustra okrągłe podświetlane w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do wnętrza o różnej wielkości. Jeśli chodzi o niewielkie lustro, dobrym wyborem będzie model o średnicy ok. 50 – 60 cm. W większych łazienkach sprawdzą się modele, których średnica wynosi 80 – 120 cm.

Wybierz kategorie

Sortowanie:

Instagram

Zobacz więcej