Jakośćnowoczesność i estetyka – tak wygląda słowny portret wielkopolskiej firmy Alasta, która jest wiodącym producentem luster i wyrobów szklanych w Europie.

Doświadczenie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Najlepszym dowodem naszej innowacyjności i szybkości rozwoju są zdobyte umiejętności oraz tworzenie autorskich trendów, które zbudowały nam pozycję lidera wśród sprzedawców na rynku szklarskim w całej Europie.

Dzięki ciągłej inwestycji w najnowsze technologie oraz najlepszym, dostępnym materiałom jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego do wytwarzania i obróbki szkła. Sprawdzone systemy zarządzania produkcją pozwalają realizować zamówienia w krótkim czasie. Wysoce wyspecjalizowani pracownicy dbają, by bezpiecznie dostarczać eleganckie produkty do naszych najbardziej wymagających klientów.

Transparentność

Cechuje nas otwarta komunikacja z klientem. Na życzenie wykonamy indywidualny produkt o dowolnym wymiarze. Pragniemy w profesjonalny sposób zaprezentować swoim odbiorcom możliwości wykorzystania szkła w nowoczesnej architekturze. Nie tylko osobom, ale i firmom, dla których chętnie podejmiemy się hurtowych zleceń w ramach współpracy B2B (Business to business).

Zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 538 012 767

e-mail: biuro@alasta.pl

Specjalizacja

Naszym flagowym produktem są lustra podświetlane diodami LED. 

Dostępne akcesoria między innymi takie jak: zegarki, stacje pogodowe, czy głośniki Bluetooth sprawią, że nasz gadżet ze zwykłego lustra stanie się praktycznym, funkcjonalnym i ornamentalnym urządzeniem. Aby dostosować jego wygląd do każdej łazienki, przygotowaliśmy pełną kolekcję kilkudziesięciu modeli i kolorów podświetlenia. “Twój komfort, nasza pasja.” to wiodące hasło firmy.

Produkcja

Każdy wyrób przed zapakowaniem przechodzi przez co najmniej 9 stanowisk kontroli jakości. Dzięki temu mamy pewność, że produkt spełni oczekiwania każdego.

Przy produkcji bazujemy na szkle ESG. Jest to szkło hartowane, używane w miejscach, gdzie wytrzymałość to kluczowa cecha. Trwałość ta dotyczy między innymi takich czynników jak: ściskanie i rozciąganie, uderzenia, zarysowania, działanie wibracji, fal dźwiękowych i innych drgań, czy nagłe wahania temperatury. Dzięki hartowaniu szyby stają się bezpieczniejsze. Po przekroczeniu granicy wytrzymałości szyba rozpada się na drobne, nieostre kawałki, którymi bardzo trudno się zranić.

Oferta

Oprócz luster klasycznych, produkujemy specjalne egzemplarze z podświetleniem LED. Idealnie sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, ponieważ powiększają optycznie wnętrze lepiej niż inne lustra. Niestandardowe zastosowanie konfiguracji diod kreuje niepowtarzalne, wizualne wrażenia i tworzy niesamowity klimat.

W naszej ofercie znajduje się jeszcze produkcja: półek szklanych pod lustro w łazience; stolików z nadrukami do salonu oraz hartowanych paneli kuchennych, opcjonalnie z nadrukowaną grafiką.

Firma “ALASTA” Waldemar Napierała w związku z realizacją zadania pn. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez zakup stołu do cięcia szkła sterowanego numerycznie”

1. Informacja o wyborze oferty:

Pobierz