Ważna Informacja! Produkcja, serwis i wysyłka są realizowane normalnie. Wszystkie zamówienia złożone w naszym sklepie będą realizowane zgodnie z terminami.
Czasowy rabat na wszystkie produkty w sklepie -20%. Kod rabatowy: WIOSNA2020

O nas

Firma Alasta znajdująca się z zachodniej części Polski jest wiodącym producentem Luster i wyrobów szklanych w Europie.

Od początków istnienia specjalizujemy się w produkcji luster i powierzchni szklanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, najnowszej technologi oraz najlepszym dostępnym materiałom jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze jakościowo produkty do naszych najbardziej wymagających klientów w całej europie.

Każdy nasz produkt przechodzi przez co najmniej 9 stanowisk kontroli jakości. Dzięki temu mamy pewność, że nasze wyroby spełnią oczekiwania każdego.

Do produkcji używamy najwyższej klasy maszyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie, z największą dokładnością wykonać dowolne zamówienie.

To właśnie wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy wraz z najnowszą technologią pozwalają nam na zadowolenie klientów z całej Europy. Z każdym dniem rośnie liczba osób, które zaufało marce Alasta. Przekonaj się sam.

Firma “ALASTA” Waldemar Napierała w związku z realizacją zadania pn. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez zakup stołu do cięcia szkła sterowanego numerycznie”

1. Informacja o wyborze oferty:

Pobierz