Personalizowane lustra produkowane w Polsce.

Lustro podświetlane od tyłu

Lustro podświetlane od tyłu – w nastroju intymności i spokoju

Lustro podświetlane od tyłu doskonale doświetla naszą łazienkę, dając matowe, doskonale rozproszone światło. Pomaga nam do tego w codziennej toalecie, oświetlając twarz idealnym matowym światłem. W łazience z zainstalowanym lustrem oświetlanym od tyłu panuje intymna, przytulna atmosfera.

Nowoczesność i dyskrecja

Do jakich wnętrz nadaje się najlepiej lustro podświetlane od tyłu? Tego rodzaju dodatek sprawdzi się we wnętrzach typu skandynawskiego, urządzonych w stylu minimalistycznym lub industrialnym. Lustro podświetlane od tyłu nadaje się przede wszystkim do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu, ale można je umieścić również w łazienkach o bardziej tradycyjnym charakterze. Lustro ze zintegrowanym oświetleniem to w pierwszym rzędzie dodatek niezwykle piękny ale także, przede wszystkim bardzo funkcjonalny. Dobierając lustro podświetlane od tyłu warto zwrócić uwagę na barwę emitowanego światła i dostosować ją do charakteru wnętrza. Do pomieszczeń w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym najlepiej pasuje światło o chłodnym odcieniu, natomiast do pomieszczeń klasycznych, czy w stylu skandynawskim – światło barwy naturalnej lub o ciepłym odcieniu.

Na górze czy na dole?

Źródło światła w przypadku luster ze zintegrowanym, może zostać rozmieszczone równomiernie na wszystkich krawędziach lustra. Oświetlenie może zostać ukryte jednak jedynie za jedną z krawędzi, na przykład górną albo dolną, czy wyłącznie po bokach. Tego rodzaju lustro emituje bardzo przyjemne dla oka, rozproszone światło, niezależnie od tego, w którym dokładnie miejscu rozmieszczono poszczególne źródła światła.

Lustro podświetlane od tyłu z włącznikiem:  dotykowy, sensoryczny czy tradycyjny?

Lustro podświetlane od tyłu może być wyposażone w różnego rodzaju włączniki. Obok włączników tradycyjnych, ściennych, oraz koralikowych – uruchamiających oświetlenie za pociągnięciem łańcuszka, mamy dziś do dyspozycji także i inne, nowoczesne rozwiązania. Włącznik  dotykowy wbudowany jest w taflę lustra, oświetlenie uruchamiane jest w tym przypadku za pomocą dotknięcia. Z kolei włącznik sensoryczny reaguje na ruch ręki. Jest całkowicie bezdotykowy.

Lustro podświetlane od tyłu a całość oświetlenia w łazience

Lustro podświetlane od tyłu emituje łagodne, dobrze rozproszone światło, sprawiając, że w pomieszczeniu panuje atmosfera spokoju i sprzyjając relaksowi. Zazwyczaj jest to jednak światło zbyt słabe, by mogło wystarczyć jako jedyne oświetlenie łazienki. Dodać do niego trzeba dodatkowe źródło światła zainstalowane na przykład nad lustrem oraz niezbędne światło górne.

Wybierz kategorie

Sortowanie:

Instagram

Zobacz więcej