Stylowe Lustra

Stylowe lustra do każdego pomieszczenia

Dobrze dobrane lustra to ważny element wyposażenia. Obecnie stanowią one nie tylko praktyczne akcesorium służące do przeglądania się, lecz także ciekawą dekorację. Modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i estetycznym designem, dzięki czemu zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie stylowe lustra powstały z wytrzymałego materiału, jakim jest szkło ekologiczne ACG Mirox. Wybierając egzemplarze z naszej oferty, nie trzeba zatem obawiać się, że w trakcie ich produkcji ucierpiało środowisko naturalne.

Sposób rozmieszczenia luster w pomieszczeniach wpływa na wiele kwestii. Jedną z nich jest rozświetlenie wnętrza. Aby uzyskać taki efekt, należy zawiesić wybrany model np. w pobliżu okna. Oferowane przez nas dodatki znakomicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Są polecane do salonów, sypialni oraz korytarzy, które w ten sposób zostaną optycznie powiększone. Oprócz tego dostępne są stylowe lustra do łazienki, pasujące do każdego wnętrza, niezależnie od jego rozmiaru.

Stylowe lustra do łazienki – co można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie znajduje się wiele ciekawych luster, których ogromną zaletą jest uniwersalny charakter. Co za tym idzie, znakomicie komponują się z wieloma innymi dodatkami, tworząc harmonijną całość. Brak obramowania sprawia, że mogą być z powodzeniem umieszczone we wnętrzach urządzonych w wielu różnych stylach. Są jednak szczególnie polecane do domów i mieszkań w minimalistycznym oraz nowoczesnym wydaniu. Aby zadbać o bezpieczeństwo użytkowników, a jednocześnie podkreślić estetykę dodatków, posiadają one wyszlifowane krawędzie. Dzięki temu nie trzeba obawiać się przypadkowego skaleczenia.

Czym jeszcze wyróżniają się lustra dostępne w sklepie?

Kolejną istotną zaletą jest to, iż lustra stylowe mogą być z powodzeniem zamocowane na różnych powierzchniach. W zależności od swoich preferencji oraz wizji aranżacyjnych istnieje możliwość przyklejenia lub powieszenia na haczykach. Sposób montażu należy określić w trakcie składania zamówienia. Sam proces mocowania jest bardzo prosty i zajmuje dosłownie chwilę.

Modele znajdujące się w ofercie występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu można z łatwością dopasować je do wielkości pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Kolejną opcją jest możliwość wyboru preferowanego kształtu. Osoby, które szukają uniwersalnego dodatku, mogą zdecydować się na prostokątne wersje. Są one dostępne również z zaokrąglonymi narożami. Inną opcją są okrągłe lustra. W zależności od wizji aranżacyjnej można zaopatrzyć się w pojedynczy egzemplarz lub zestaw składający się z trzech sztuk w różnych rozmiarach.

Wybierz model dla siebie

W trakcie składania zamówienia klient ma możliwość określenia średnicy okrągłych modeli – od 50 cm do 120 cm. W przypadku wersji prostokątnych wybiera się szerokość (od 40 cm do 180 cm) oraz wysokość (od 40 cm do 100 cm). Oferowane przez nas stylowe lustra wyróżniają się grubością na poziomie 4 mm, co stanowi optymalną wartość. Prostokątne egzemplarze mogą zostać zawieszone zarówno pionowo, jak i poziomo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Nowoczesne lustra łazienkowe z zaokrąglonymi narożami

  213.00729.00 Wybierz opcje
 • Stylowe lustra łazienkowe prostokątne

  213.00729.00 Wybierz opcje
 • Stylowe lustro okrągłe

  235.00486.00 Wybierz opcje
 • Zestaw 3 stylowych luster okrągłych

  226.00438.00 Wybierz opcje
 • Stylowe Lustro Elipsa

  296.00436.00 Wybierz opcje
 • Stylowe Lustro Nieregularne – Malaga

  248.00535.00 Wybierz opcje
 • Stylowe Lustro Nieregularne – Porto

  292.00439.00 Wybierz opcje
 • Stylowe Lustro Nieregularne – Manila

  267.00639.00 Wybierz opcje
 • Stylowe Lustro Nieregularne – Helsinki

  292.00439.00 Wybierz opcje
 • Stylowe Lustro Nieregularne – Cloud

  269.00535.00 Wybierz opcje