Szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem LED - Lustro szafka - Alasta.pl

Szafki Łazienkowe z Lustrem

Szafka lustrzana łazienkowa – zalety i wady

Szafka łazienkowa z lustrem wieszana jest w naszych łazienkach najczęściej nad umywalką. Ale nie jest to regułą. Szafką z lustrem może być każda z szafek, które wieszamy w naszej łazience. Jeśli nasza łazienka ma niewielki metraż, tego rodzaju dodatek może zająć nawet całą ścianę. Wówczas będzie doskonale pełnił dodatkowo jeszcze jedno ważne zadanie – będzie optycznie powiększał pomieszczenie.

Szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem – dlaczego jeszcze warto się na nią zdecydować?

Coraz większa liczba osób, które są na etapie urządzania wnętrza decyduje się na połączenie funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz estetyki. Kierując się takimi kryteriami, możemy mieć pewność, że wybrane przez nas elementy wyposażenia posłużą przez długi czas, a jednocześnie znakomicie spełnią swoje zadanie. Szafki łazienkowe z lustrem i oświetleniem są najlepszym przykładem takich mebli. Ich praktyczny charakter sprawia, że codzienne użytkowanie staje się przyjemnością i jest wyjątkowo wygodne.

Lustro i szafka w jednym sprawdzą się w każdej łazience, niezależnie od jej rozmiarów. Tego typu rozwiązanie jest jednak szczególnie polecane w przypadku pomieszczeń o raczej niewielkim metrażu. Wybierając takie dodatki, mamy bowiem możliwość lepszego wykorzystania niewielkiej przestrzeni. Zakup pojedynczego, ale wielofunkcyjnego mebla, wiąże się zazwyczaj z ograniczeniem kosztów. Lustra łazienkowe z szafką i oświetleniem pozwolą uzyskać wyjątkowy klimat w pomieszczeniu, zwłaszcza gdy nie włączymy głównego oświetlenia. Jeśli zatem szczególnie cenimy za wieczorne rytuały, takie rozwiązanie z pewnością okaże się trafionym wyborem.

Jak modnie zaaranżować łazienkę?

Kolejną zaletą tego typu dodatków jest ich estetyczny i nierzadko oryginalny wygląd. Dzięki temu jesteśmy w stanie poprawić wystrój wnętrza. Na spore korzyści mogą liczyć również panie, które każdego dnia nakładają makijaż. Szafki do łazienki z lustrem i oświetleniem umożliwiają precyzyjne aplikowanie kolejnych kosmetyków, co ułatwia poranne rytuały pielęgnacyjne. Co więcej, lampy ledowe zapewniają równomierne rozświetlenie. To jednocześnie bardzo energooszczędne i wydajne rozwiązanie.

Wybierając tego typu elementy wyposażenia do swojej łazienki, można liczyć na to, iż posłużą bezproblemowo przez długi czas. Szafka łazienkowa z oświetleniem stanie się zatem świetną inwestycją, z której będziemy mogli cieszyć się każdego dnia. Ten mebel wyróżnia się zwykle uniwersalnym, minimalistycznym designem, dzięki czemu można z powodzeniem umieścić go w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach.

Szafka z lustrem – łazienkowa klasyka

Czym powinna się charakteryzować idealna szafka z lustrem? Łazienka musi być przede wszystkim bardzo starannie urządzona. Szafka, lustro i inne elementy wyposażenia wnętrza muszą pasować do siebie idealnie pod względem wymiarów (zwłaszcza w przypadku niewielkich metrażowo pomieszczeń), a także w pełni zaspokajać potrzeby użytkowników, którzy odwiedzają je przecież każdego dnia.

Lustro z szafką łazienkową powinno mieć odpowiednią szerokość – na przykład adekwatną do wielkości umywalki i dobrze dopasowaną do pozostałych elementów wyposażenia, które mieści nasza łazienka. Szafka z lustrem nie może być niedostatecznie głęboka – wówczas nie będziemy mogli ustawić w niej pojemników, buteleczek i flakonów o większej średnicy. Nie może być też nadmiernie głęboka – wówczas straci na funkcjonalności a jej użytkowanie będzie utrudnione.

Szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem? Dlaczego nie!

Lustro, szafka łazienkowa, oświetlenie górne i boczne – bez tych trzech elementów trudno wyobrazić sobie nowoczesną łazienkę. Szafka łazienkowa z lustrem LED mogą zespolić się w jeden, bardzo funkcjonalny dodatek.

Szafka z lustrem i oświetleniem – połączenie idealne

Szafka łazienkowa z lustrem, oświetleniem i dodatkowymi funkcjami? Tego rodzaju w pełni funkcjonalne połączenia to bynajmniej nie fikcja, a rzeczywistość.

Szafka łazienkowa z lustrem LED gwarantuje pełen komfort użytkowania łazienki. Jest to koncepcja bardzo nowoczesna, która sprawdza się we wszystkich wnętrzach, ale zdecydowanie najlepiej funkcjonuje w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu. Szafka łazienkowa, lustro, oświetlenie stanowią najczęściej oddzielne elementy wyposażenia wnętrza. Gdy jednak producent w efektowny sposób zespoli je ze sobą, zwalnia użytkownika lub projektanta z konieczności dobierania i łączenia poszczególnych elementów. Szafka z lustrem i oświetleniem do łazienki może okazać się wyśmienitym rozwiązaniem w szczególności do łazienek o niewielkim metrażu, pozwala bowiem zaoszczędzić miejsce, scalając trzy, zazwyczaj oddzielne dodatki wnętrzarskie w jedno.

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

 • 5.00 out of 5

  Okrągła Drewniana Szafka z lustrami LED Diana 80cm

  Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Okrągła Drewniana Szafka z lustrami LED Fortuna 80cm

  Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Zeus: Drewniana Szafka 80x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  1,350.00 z Vat Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Mars: Drewniana Szafka 40x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  990.00 z Vat Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Loki: Drewniana Szafka 40x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  990.00 z Vat Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Ares: Drewniana Szafka 40x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  990.00 z Vat Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Victoria: Drewniana Szafka 80x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  1,350.00 z Vat Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Venus: Drewniana Szafka 80x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  1,350.00 z Vat Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Saturn: Drewniana Szafka 80x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  1,350.00 z Vat Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Neptune: Drewniana Szafka 80x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  1,350.00 z Vat Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Merkury: Drewniana Szafka 80x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  1,350.00 z Vat Wybierz opcje
 • 0 out of 5

  Mars: Drewniana Szafka 80x70cm z lustrami LED Prostokątna Łazienkowa

  1,350.00 z Vat Wybierz opcje